www.tc101.cz
Čerpací stanice |  Montážní dílny |  Stanice měření emisí |  STK |  Autobazar | Dotazy
 
Ceny PHM

Ceny v ČR - 7. týden
LPG 14.51
Benzín 30.06
Nafta 30.94

  Ceny v zahraničí
Poptávka LPG přestavby
Zadat přestavbu
Vše o LPG
  Hlavní strana
  Výhody LPG
  •  Výhody členství
  •  O klubu
  •  Přihláška
  •  Stanovy klubu
  Nová auta s LPG
  Fotogalerie
  Zkušenosti s LPG
  Napsali o LPG
  Archiv zpráv
  Zajímavosti
 
Prodej LPG doplňků
-LPG obchod

 
LPG Nový Jičín
-

LPG NA SEVERNÍ MORAVĚ JEŠTĚ DOSTUPNĚJŠÍ! Shell otevřel novou čerpací stanici LPG, která umožňuje motoristům získávat výhody atraktivního programu Smart!

Praha, 22. února – Společnost Shell Gas ČR otevřela novou čerpací stanici LPG. Stanice se nachází v areálu již fungující čerpací stanice Shell v Novém Jičíně. Severomoravským motoristům se tak nabízí vedle stanic ve Frýdku Místku a Havířově další možnost čerpat LPG palivo značky Shell Autogas přímo na čerpací stanici Shell a získat tak všechny výhody, které byly dosud dostupné pouze uživatelům klasických pohonných hmot Shell. Motoristé se mohou již po prvním natankování zapojit do populárního věrnostního programu Shell SMART a získávat tak zákaznické výhody sbíráním tzv. Smart bodů. Tyto body slouží v rámci věrnostního programu Shell jako platidlo.V současném Smart katalogu jsou takřka tři stovky položek od potřeb pro motoristy po televizory.

Nová novojičínská čerpací stanice LPG se nachází ve Zborovské ulici, je v provozu denně od 7 do 20 hodin a motoristé zde mohou natankovat kvalitní LPG značky Shell Autogas. Technologie čerpací stanice Shell Gas ČR pracuje na základě firemních provozních a bezpečnostních kritérií, která jsou mnohonásobně náročnější, než platné české normy.

Jedinečnou výhodou pro obec uživatelů LPG v nabídce nové stanice Shell Gas ČR je možnost zákazníků sbírat díky načerpání paliva Smart body ve stejnojmenném věrnostním programu Shell již po prvním natankování. Účastníci tohoto programu mohou své nasbírané body proměňovat za atraktivních podmínek za výrobky a služby smluvních partnerů. V současném Smart katalogu jsou takřka tři stovky položek, od potřeb pro motoristy přes sportovní potřeby, kosmetiku, rekreační služby a lahůdky až po televizory. Mimořádnou je i možnost každého člena Smart klubu věnovat své získané body na konto nadace Venduly Svobodové Kapka naděje. Za každý takto odevzdaný bod vyplatí společnost Shell CR nadaci jednu korunu. V loňském roce získala Kapka naděje od Shell CR a jeho zákazníků takřka 300 tisíc korun.

Shell Gas ČR je součástí koncernu Shell a poskytuje kvalitní, profesionální a bezpečné služby uživatelům LPG v 50 zemích celého světa, kterým toto médium slouží k pohonu motorových vozidel, vytápění bytových i nebytových prostor, technologickým a dalším účelům.

-
LPG Nový Jičín
-

 
Anketa
Měli byste zájem o aplikaci pro chytré telefony s vyhledáváním čerp. stanic LPG v ČR, případně i v zahraničí?

  (22 %)
(72 %)
(6 %)


Celkem 4131 hlasů
 
Nové vozy s LPG a zárukou

      Dacia
      Fiat
      Hyundai
      Kia
      Mercedes
      Opel
      Renault
      Subaru
      Škoda
Spolupracující firmy

  Dodavatelé LPG
-
 
PrimagasFlaga
TomegasKralupol
Hunsgas 
  
Čerpací stanice LPG
od Bonett.cz


  Montážní dílny LPG

www.tc101.cz
  

  Stanice měření emisí


Dekra
  

Vstup pro firmy

  Stanice měření emisí

  Stanice technické kontroly

  Čerpací stanice

Pocidadlo Web4U.cz


 © www.lpg.cz 2007
 Komerční použití informací z těchto  stránek pouze se souhlasem  provozovatele těchto stránek.

 

© 2004 Fin