www.tc101.cz
Čerpací stanice |  Montážní dílny |  Stanice měření emisí |  STK |  Autobazar | Dotazy
 
Ceny PHM

Ceny v ČR - 7. týden
LPG 14.51
Benzín 30.06
Nafta 30.94

  Ceny v zahraničí
Poptávka LPG přestavby
Zadat přestavbu
Vše o LPG
  Hlavní strana
  Výhody LPG
  •  Výhody členství
  •  O klubu
  •  Přihláška
  •  Stanovy klubu
  Nová auta s LPG
  Fotogalerie
  Zkušenosti s LPG
  Napsali o LPG
  Archiv zpráv
  Zajímavosti
 
Prodej LPG doplňků
-LPG obchod

 
Archiv Shell
-
-
  SHELL POSILUJE!  
-
Brno - Popůvky, nová čerpací stanice LPG
-
Shell otevřel další čerpací stanici LPG, která umožňuje motoristům získávat výhody atraktivního programu Smart!
-
Praha, 7. března 2006 - Společnost Shell Gas ČR otevřela novou čerpací stanici LPG. Stanice se nachází v areálu již fungující čerpací stanice Shell v Brně - Popůvkách. Nejen brněnským motoristům se tak nabízí další možnost čerpat LPG palivo značky Shell Autogas přímo na čerpací stanici Shell a získat tak všechny výhody, které byly dosud dostupné pouze uživatelům klasických pohonných hmot Shell. Motoristé se mohou již po prvním natankování zapojit do populárního věrnostního programu Shell SMART a získávat tak zákaznické výhody sbíráním tzv. Smart bodů. V současném Smart katalogu jsou takřka tři stovky položek od potřeb pro motoristy po televizory.

Nová brněnská čerpací stanice LPG se nachází v Brně - Popůvkách, na 185 kilometru dálnice D1, směr Praha, je v provozu denně od 6 do 22 hodin a motoristé zde mohou natankovat kvalitní LPG značky Shell Autogas. Technologie čerpací stanice Shell Gas ČR pracuje na základě firemních provozních a bezpečnostních kritérií, která jsou náročnější, než platné české normy. Společnost Shell Gas ČR je jeden z předních dodavatelů LPG pro motoristy a dodává na naše čerpací stanice vysoce kvalitní LPG pod značkami Shell Autogas a Kralupol.

Jedinečnou výhodou pro obec uživatelů LPG v nabídce nové stanice Shell Gas ČR je možnost zákazníků sbírat díky načerpání paliva Smart body ve stejnojmenném věrnostním programu Shellu již po prvním natankování. Účastníci tohoto programu mohou své nasbírané body proměňovat za atraktivních podmínek za výrobky a služby smluvních partnerů. V současném Smart katalogu jsou takřka tři stovky položek, od potřeb pro motoristy po televizory.

Shell Gas ČR je součástí skupiny Shell a poskytuje kvalitní, profesionální a bezpečné služby uživatelům LPG ve 40 zemích celého světa, kterým toto médium slouží k pohonu motorových vozidel, vytápění bytových i nebytových prostor, technologickým a dalším účelům.


-
  Jubileum LPG v síti ČS Shell!  
-

Jubilejní dvacátou čerpací stanici LPG v síti ČS Shell otevřela 28. listopadu ve Znojmě společnost Shell Gas ČR. Jak připomíná ředitel úseku autogasu Petr Nimč, je to během necelých dvou let patnáctá čerpací stanice LPG, kterou se podařilo postavit, a to i přes už "klasické" byrokratické překážky, které bylo nutné překonat a dodává: "Vzhledem k vysokým bezpečnostním a technickým požadavkům na výstavbu ČS LPG bylo nutné vyřešit i mnoho technických a projekčních otázek, a proto mé poděkování směřuje nejen k pracovníkům Shell Gas ČR, ale i ke kolegům ze společnosti Shell Czech Republic. Uvědomuji si však, že stavba je pouze prvním krokem a nejtěžší část úkolu leží na obsluze čerpacích stanic."

-

  Samoobslužné tankování!  
-
Čerpací stanice - školení
-

Nejlevnější a nejčistější palivo pro motory v autech, zkapalnělý plyn LPG, je dosud v České republice možné tankovat pouze za pomoci obsluhy čerpacích stanic. Důvodem je bezpečnost, protože plyn je udržován pod mírným tlakem, který je podmínkou zkapalnění. Řada odborníků i vnímavých laiků ale poukazuje na skutečnost, že v jistém ohledu je tankování LPG dokonce bezpečnější než běžné čerpání benzínu nebo nafty podle zavedených zvyklostí. "Při čerpání LPG se totiž mezi nádrží auta a čerpacím zařízením vytvoří dokonale uzavřený okruh a pokud cesta pro palivo není naprosto hermetická, čerpadlo se nespustí, " zaručuje se ředitel úseku autogasu společnosti Shell Gas ČR Petr Nimč a dodává: "Při tankování benzínu nebo nafty dochází díky nepozornosti motoristy anebo díky jeho snaze načerpat co nejvíc k přelití hrdla nádrže. K podobnému přímému kontaktu paliva s okolím vozu nemůže díky uzavřenému okruhu v případě LPG vůbec dojít." Řada uživatelů LPG si tedy už musela položit otázku, zda by pro jejich provoz nebylo jednodušší a rychlejší, kdyby si mohli tekutý plyn tankovat nezávisle na obsluze čerpací stanice. Zájem těchto motoristů sdílí společnost Shell Gas ČR, jeden z předních dodavatelů LPG pro motoristy, který dodává identické vysoce kvalitní LPG pod značkami Shell Autogas a Kralupol.

Jako první v České republice se společnost Shell Gas ČR rozhodla dát motoristům šanci tankovat své LPG samoobslužně. A pro nás je zajímavé, že si tuto možnost také vyzkoušejí řidiči u čerpacích stanic, kde již je samoobslužné tankování zavedeno (viz. tabulka). V uvedených dnech a hodinách bude na těchto stanicích přítomen odborník společnosti Shell Gas ČR, který všechny zájemce naučí tankovat LPG a také je poučí o všech technických a bezpečnostních pravidlech. Po absolvování zhruba patnáctiminutového kursu (ano, tankovat LPG opravdu není žádná věda) dostane každý účastník identifikační kartu a díky ní už bude moci na této čerpací stanici kdykoli sám tankovat LPG. S postupným rozvíjením samoobslužného tankování LPG bude možné platnost průkazu rozšířit i na další stanice zásobované společností Shell Gas ČR.

Motoristé tedy mají šanci vstoupit do unikátního klubu řidičů, kteří se i v případě pohonu LPG umějí postarat o potřeby svého auta sami.

-
Čerpací stanice - školení samoobslužného tankování
-
DenČasMěstoMísto
čtvrtek 3.11.11 - 18 hod Ostrov nad OhříBenzina
pátek 4.11.11 - 18 hod PříbramBenzina
středa 9.11.11 - 18 hod PelhřimovBenzina, ul. U nádraží
středa 9.11.11 - 18 hod LiberecBenzina, ul. Chrastavská
středa 23.11.11 - 18 hod Nový JičínShell, ul. Zborovská
středa 23.11.11 - 18 hod Kralupy nad VltavouShell, ul. Přemyslova
čtvrtek 24.11.11 - 18 hod PřerovBenzina, ul. 9. května
pátek 25.11.11 - 18 hod KyjovBenzina, ul. U nemocnice
-

-
  SHELL POSILUJE!  
-
Shell otevřel novou čerpací stanici LPG. Všechny nové čerpací stanice umožňují motoristům získávat výhody atraktivního programu Smart.
-
Praha, 11. října 2005 – Společnost Shell Gas ČR otevřela novou čerpací stanici LPG v areálu již fungující čerpací stanice Shell v Praze 4 na Jižní spojce směr Strakonice a Plzeň. Jedná se již o devatenáctou čerpací stanici v síti čerpacích stanic Shell, kde mohou motoristé natankovat kvalitní LPG značky Shell Autogas. V současné době společnost provozuje celkem 50 čerpacích stanic LPG pod značkou Shell Autogas a Kralupol. Všechny čerpací stanice s produktem Shell Autogas umožňují motoristům získávat výhody atraktivního programu Smart.

Nová čerpací stanice LPG se nachází v Praze 4 na Jižní spojce směrem na Strakonice a Plzeň. Je v provozu nonstop a motoristé zde mohou natankovat kvalitní LPG značky Shell Autogas. Technologie čerpací stanice Shell Gas ČR pracuje na základě firemních provozních a bezpečnostních kritérií, která jsou mnohonásobně náročnější, než platné české normy.

Smart je věrnostní program společnosti Shell. Účastníci tohoto programu mohou své nasbírané body proměňovat za atraktivních podmínek za výrobky a služby smluvních partnerů. V současném Smart katalogu jsou takřka tři stovky položek, od potřeb pro motoristy po televizory.

Shell Gas ČR je součástí koncernu Shell a poskytuje kvalitní, profesionální a bezpečné služby uživatelům LPG v 50 zemích celého světa, kterým toto médium slouží k pohonu motorových vozidel, vytápění bytových i nebytových prostor, technologickým a dalším účelům.

-
   www.shellgas.cz
-


-
Seznam čerpacích stanic v ČR
-
 
Anketa
Měli byste zájem o aplikaci pro chytré telefony s vyhledáváním čerp. stanic LPG v ČR, případně i v zahraničí?

  (22 %)
(72 %)
(6 %)


Celkem 4137 hlasů
 
Nové vozy s LPG a zárukou

      Dacia
      Fiat
      Hyundai
      Kia
      Mercedes
      Opel
      Renault
      Subaru
      Škoda
Spolupracující firmy

  Dodavatelé LPG
-
 
PrimagasFlaga
TomegasKralupol
Hunsgas 
  
Čerpací stanice LPG
od Bonett.cz


  Montážní dílny LPG

www.tc101.cz
  

  Stanice měření emisí


Dekra
  

Vstup pro firmy

  Stanice měření emisí

  Stanice technické kontroly

  Čerpací stanice

Pocidadlo Web4U.cz


 © www.lpg.cz 2007
 Komerční použití informací z těchto  stránek pouze se souhlasem  provozovatele těchto stránek.

 

© 2004 Fin